Blog

Aug 30 2017

Pożyczaj szybko, wybieraj mądrze!

Oferta szybkich pożyczek jest dzisiaj tak duża, że łatwo można zgubić się w ich gąszczu i wybrać tę, która wcale nie jest dla nas najkorzystniejsza. Dlatego, zanim pożyczymy pieniądze, porównajmy przynajmniej kilka z nich, by znaleźć najlepszą.

Pożyczanie przez Internet to wygodna technologia, która w razie nagłego braku gotówki umożliwia błyskawiczne uzyskanie pożyczki, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „szybka pożyczka” i już pojawiają się dziesiątki wyników. 

Czasami jednak zbyt szybko klikamy w pierwszy lepszy link, decydując się na pożyczkę, która wcale nie jest dla nasz najlepszą ofertą. A wystarczy chwila rozeznania i już będziemy wiedzieli, gdzie możemy liczyć na dodatkowe zniżki i korzystne promocje.

Wybieraj oferty z czymś ekstra!

Pomimo tego, że konkurencja na rynku szybkich pożyczek jest olbrzymia, to nie wszystkie firmy pożyczkowe stosują atrakcyjne rabaty. Są jednak takie, które nie tylko udzielają pierwszej pożyczki za darmo, ale dają również od 50% do nawet 70% zniżki na zaciągane u siebie kredyty, pozwalając tym samym klientom na spore oszczędności obejmujące koszty pożyczkowe.

Informacje o tego typu rabatach znajdują się najczęściej w regulaminie danej firmy pożyczkowej, dostępnym na jej stronie internetowej. Dlatego warto odwiedzać te strony i dokładnie przeczytać, jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki, umieszczone tam wiadomości.

Co zrobić, by uzyskać rabat?

Promocyjne zniżki są z reguły nagrodą dla solidnych klientów. Dlatego opłaca się spłacać pożyczki w terminie, co buduje pozytywną historię kredytową. Rabaty proponowane są osobom, które racjonalnie zarządzają swoimi finansami, potwierdzając kolejny raz, że rozsądek popłaca!