Jak pożyczyć?

Jest to bardzo proste – to tylko 3 kroki:

Pożyczkę od WowCredit otrzymać możesz w bardzo prosty i szybki sposób. Na stronie głównej WowCredit.pl znajdź kalkulator z kwotą i terminem spłaty zaciąganej pożyczki. Ustaw odpowiadające Ci wartości, kliknij przycisk „Weź pożyczkę” i postępuj dokładnie według dalszych wskazówek

1. Krok pierwszy – Rejestracja!

Jeśli pragniesz skorzystać z oferty WowCredit po raz pierwszy, musisz zacząć od procedury stworzenia własnego konta. Do rejestracji niezbędne będą:

  • Twoje imię i nazwisko,
  • adres,
  • numer dowodu osobistego,
  • PESEL
  • numer telefonu komórkowego

Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest również posiadanie polskiego obywatelstwa, wiek pomiędzy 18 a 70 lat, stały dochód oraz brak negatywnej historii kredytowej.

2. Krok drugi – Złożenie wniosku!

Po prawidłowej rejestracji, na podany przez Ciebie numer telefonu komórkowego otrzymasz SMS z kodem niezbędnym do złożenia wniosku o pożyczkę. 
Korzystając z oferty WowCredit po raz pierwszy, musisz potwierdzić numer swojego konta bankowego. Przy zaciąganiu kolejnych pożyczek wymagane jest jedynie złożenie samego wniosku pożyczkowego.
Z oferty WowCredit możesz korzystać tyle razy, ile tylko zechcesz. Jedynym warunkiem jest tu całkowite spłacenie poprzednio zaciągniętej pożyczki.

3. Krok trzeci – pieniądze na Twoim rachunku bankowym!

Decyzję o przyznaniu Ci pożyczki WowCredit podejmie niezwłocznie po Twojej rejestracji i otrzymaniu złożonego przez Ciebie wniosku pożyczkowego. O decyzji poinformowany zostaniesz SMS-em. W przypadku pozytywnej odpowiedzi żądana przez Ciebie kwota trafi na Twoje konto w ciągu zaledwie 15 minut, przy warunku, że posiadasz konto w jednym z wymienionych na naszej stronie internetowej banku. Dokładny czas realizacji przelewu zależy od banku, w którym posiadasz rachunek.