Jak zwrócić?

Spłata pożyczki w terminie

Aby spłacić zaciągnięto pożyczkę w uzgodnionym terminie należy przede wszystkim kontrolować upływ czasu. W wielu przypadkach problemy z terminową spłatą zobowiązania nie wynikają z kłopotów finansowych, ale ze zwykłego przeoczenia ustalonego terminu zwrotu. Finalną datę spłaty pożyczki warto zaznaczyć na czerwono w kalendarzu lub ustawić powiadomienie w telefonie.

Sama spłata zobowiązania jest niezwykle prosta. Całej operacji możesz dokonać za pośrednictwem Twojej bankowości internetowej i polecenia przelewu na określoną kwotę, która trafi na konto należące do WowCredit. W celu zminimalizowania kosztów przelewu, wpisując numer konta do przelewu wybierz bank, w którym sam posiadasz rachunek.

Kolejną pożyczkę możesz otrzymać bezpośrednio po rozliczeniu spłaty zaciągniętego poprzednio zobowiązania. Pamiętaj również, że jeśli odczekasz 7 dni od spłaty ostatniej pożyczki, limit kwotowy kolejnego zobowiązania będzie wyższy. Najwyższy limit, czyli 3000 zł., dostępny jest po spłaceniu piątej kolejnej pożyczki.


Przedłużenie okresu spłaty

Jeśli zdarzy się tak, że z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie spłacić swojego zobowiązania w terminie, możesz zwrócić się do nas z wnioskiem o przedłużenie terminu spłaty. Każdy pożyczkobiorca po uiszczeniu określonej w tabeli opłat (patrz niżej) opłaty prolongacyjnej ma możliwość przesunięcia ostatecznego terminu spłaty o 5, 15 lub o 30 dni. Złożenie odpowiedniego wniosku o przedłużenie terminu spłaty pożyczki jeszcze przed upływem terminu pierwotnego zaoszczędzi Ci wiele niepotrzebnego stresu, a nam pozwoli lepiej zarządzać Twoim zobowiązaniem.


Dane do przelewów

Spłacając zaciągniętą u nas pożyczkę, pamiętaj o starannym i uważnym wypełnieniu polecenia przelewu ze szczególnym uwzględnieniem numeru wybranego rachunku bankowego. Aby nie płacić niepotrzebnie za przelew, wybierz to konto WowCredit, które założone zostało w Twoim banku. Obecnie posiadamy rachunki bankowe w mBanku, PKO BP, BZ WBK, Millenium oraz Alior.