Szybka pożyczka

 

Pożyczka gotówkowa jest udzielana przez banki oraz instytucje pozabankowe. Przyznawana jest na podstawie umowy cywilnoprawnej, zawartej zgodnie z przepisami Kodeksu Prawa Cywilnego i z uwzględnieniem ustawy o kredycie konsumenckim.

Pożyczkodawca udostępnia na określony czas pożyczkobiorcy określoną sumę środków pieniężnych.

Pożyczkobiorca zobowiązuje się w umówionym terminie zwrócić pożyczoną sumę środków pieniężnych oraz wynagrodzenie dla pożyczkodawcy z tytułu ich udostępnienia. Pożyczkodawca ma prawo dokładnie sprawdzić ryzyko kredytowe pożyczkobiorcy. Dlatego Pożyczkodawca bada zdolność kredytową pożyczkobiorcy na podstawie przedłożonych przez niego dokumentów oraz w oparciu o informacje uzyskane z Biura Informacji Kredytowej.

Szybkie pożyczki w 15 minut to na ogół niewielkie kwoty pieniędzy, maksymalnie sięgające kwoty do 3 tys. zł. Ale właśnie dzięki takim szybkim pożyczkom zyskujemy czas, obchodząc zbędne formalności.

Często wystarczy tylko zaakceptować regulamin oraz podać numer dowodu osobistego, numer pesel, imię i nazwisko. Jeżeli wniosek będzie pozytywnie rozpatrzony, to pieniądze już po 15 minutach wpłyną na nasze konto!